-->
Forum forum.xup.pl Strona Główna
  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy   Rejestracja   Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj 

Zegarek

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.xup.pl Strona Główna -> Pytania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
monika8921

PostWysłany: Czw Kwi 12, 2018 3:01 pm    Temat postu: Zegarek Odpowiedz z cytatem

Hej! Chciałabym kupić mężowi jakiś fajny zegarek i w oko wpadł mi chyba najbardziej zegarek casio g shock, ale chciałabym zapytać osoby, które go posiadają, jak wygląda jego użytkowanie, czy fajnie się sprawuje. Dla mnie to droższy wydatek, dlatego chciałabym dobrze wybrać. Jeśli chodzi o opinie to wiem, że w sieci są bardzo dobre. Ale tak czy siak będę wdzięczna za jakieś Wasze opinie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Margret

PostWysłany: Wczoraj 12:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Casio ogólnie jest renomowaną i znaną marką produkującą zegarki, także ja bym się skusiła na zakup.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Alikk

PostWysłany: Wczoraj 13:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój tata zawsze kupuje ich zegarki odkąd pamiętam dlatego myślę, że to dobry wybór na prezent dla mężczyzny Smile
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.xup.pl Strona Główna -> Pytania Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: