-->
Forum forum.xup.pl Strona Główna
  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy   Rejestracja   Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj 

Ulubione marki samochodów?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.xup.pl Strona Główna -> Offtopic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
krytys

PostWysłany: Czw Cze 28, 2018 8:59 am    Temat postu: Ulubione marki samochodów? Odpowiedz z cytatem

Jakie macie ulubione marki aut? Zastanawiałem się, jakie modele aktualnie zwracają moją uwagę. Prawda jest taka, że podoba mi się desing kiilku marek, ale ostatnio bardzo przypadły mi modele Renault:https://www.renault.pl. Odkąd oświeżyli design swoich samochodów to kurcze... jest na czym oko zawiesić Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kowalska

PostWysłany: Pią Lip 06, 2018 9:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może przydarzą Wam się namiary na firmę oferującą pomoc drogowa bytom? Warto mieć taki kontakt z swojej książce telefonicznej, dzięki temu można naprawdę sporo zaoszczędzić. Firma oferuje pomoc drogową bytom a także w okolicach, oprócz tego zajmują się serwisowaniem samochodów. Można u nich kupić części zamienne do pojazdów. Mogą holować samochód powypadkowych lub taki, który uległ awarii. Pracują praktycznie cały czas, całą dobę, także niezależnie od pory dnia czy nocy, można się do nich zgłosić po pomoc.
Powrót do góry
davidof

PostWysłany: Pon Sie 06, 2018 10:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mazda, mają świetne auta. Dobrze zaprojektowane, z klasą a do tego bardzo porządne. Ja Kupowałem w salonie w Czestochowie - https://czestochowa.mazda-dealer.pl/ i też wielki plus za podejście do klienta
Powrót do góry
market7

PostWysłany: Czw Sie 09, 2018 4:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mi się bardzo podoba mini, to takie piękne kobiece auto, bardzo bym chciała je mieć Smile
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.xup.pl Strona Główna -> Offtopic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: