-->
Forum forum.xup.pl Strona Główna
  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy   Rejestracja   Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj 

Oczyszczanie organizmu z toksyn

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.xup.pl Strona Główna -> Offtopic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
czennen

PostWysłany: Pon Cze 25, 2018 6:51 am    Temat postu: Oczyszczanie organizmu z toksyn Odpowiedz z cytatem

Chciałbym się was zapytać czy kiedykolwiek słyszeliście o takim produkcie jak http://neera.pl/ i oczyszczaniu organizmu z toksyn? Jak o tym czytam to wydaje mi się, że na prawdę warto tego spróbować i zadbać o swoje zdrowie. Jak wy uważacie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Magelan60

PostWysłany: Pią Cze 29, 2018 6:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Istotne jest też otoczenie w którym pracujemy. Należy używać możliwie najbardziej ekologicznych środków chemicznych w pracy. Warto przeczytać ten tekst http://www.polskapraca.info/eko-firma-jak-pozostac-w-zgodzie-z-natura-sprzatajac-zaklad-pracy/.
ciupik

PostWysłany: Wto Lip 17, 2018 4:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie oczyszczanie jest dzisiaj bardzo modne i wielu przypadkach wskazane. Wiem, ze detosil jest jednym z suplementow, ktore stosuja ludzie, ktorzy chca sie oczyscic z toksyn. Co myslicie o takich zabiegach? Oczyszczacie sie w ten sposob?
Powrót do góry
mozaica

PostWysłany: Sro Lip 18, 2018 12:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja przyznam, że w takie rzeczy zwyczajnie nie wierzę. Dietę trzymam tylko po to, aby schudnąć. Podczas chudnięcia organizm też się oczyszcza. Do tego zawsze warto dorzucić ćwiczenia na siłowni, na przykład na Energym: http://www.energym.com.pl/. Myślę, że to będzie najlepszy wybór.
Powrót do góry
Kobieca

PostWysłany: Pon Lip 23, 2018 3:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcemy oczyścić swój organizm z toksyn, powinniśmy pić jak najwięcej wody. Nie musi być to oczywiście woda mineralna, ja na przykład piję wodę przefiltrowaną w dzbanku filtrującym. Jest to bardzo ekonomiczne rozwiązanie, tym bardziej, że bardzo tanie wkłady do takiego dzbanka można zamówić np. w sklepie https://www.drukuj24.pl/drukarka/filtry-do-dzbankow-filtrujacych.html. Jeśli jeszcze nie korzystacie z takiego rozwiązania, to naprawdę polecam Wink
Powrót do góry
kilowata

PostWysłany: Wto Sie 07, 2018 4:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja takim dietom juz nie ufam... pare razy sie nadzialam, zabralam sie za to a potem konczylo sie rozstrojem jelit i efektem jojo. Podziekuje Very Happy
Musialam wtedy robic kuracje intesta, zeby moj metabolizm sie uregulowal, bo nawet normalnie nie moglam z toalety skorzystac..
Powrót do góry
tolka

PostWysłany: Sro Sie 08, 2018 10:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że bez problemu możesz kupić różne leki bez recepty, które mają wpływ na oczyszczanie organizmu. Rozejrzyj się w tej kwestii w internecie - jestem pewna, że uda Ci się coś znaleźć. Warto też poczytać opinie innych użytkowników.
Powrót do góry
market7

PostWysłany: Czw Sie 09, 2018 4:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dwa dni same soki warzywne plus woda działa cuda Smile
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.xup.pl Strona Główna -> Offtopic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: