-->
Forum forum.xup.pl Strona Główna
  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy   Rejestracja   Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj 

Wakacje

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.xup.pl Strona Główna -> Offtopic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mozaica

PostWysłany: Pią Cze 01, 2018 6:46 pm    Temat postu: Wakacje Odpowiedz z cytatem

Wakacje zbliżają sie do nas wielkimi krokami, dlatego warto zastanowić się gdzie je spędzimy. W tym roku my postawimy na nasze polskie morze. Pogoda póki co bardzo dopisuje dlatego myśle, że i w wakacje będzie ładnie. Wstępnie spodobały nam się domki tutaj http://lazurowybrzeg.pl/oferta/ , mają świetną lokalizacje i na pewno uda nam się tam odpocząć.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kobieca

PostWysłany: Wto Sie 21, 2018 11:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy wyjeżdżając na wakacje zabieracie ze sobą zwierzaki? Wydaje mi się, że jest to dość częsty dylemat. Ja raczej nie jestem zwolenniczką zabierania ich ze sobą, zwłaszcza w tropikalne miejsca. Zazwyczaj, kiedy gdzieś lecimy, zostawiamy psa w Polsce, konkretniej w hotelu dla psów "U Zoopsychologa" pod Warszawą. Wiemy, że ma on tam zapewnioną fachową opiekę i że niczego mu nie brakuje Wink
Powrót do góry
Miczek

PostWysłany: Sro Mar 25, 2020 4:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybierając się za granicę, będziemy na pewno potrzebować wymienić waluty. Ja gdy wyjeżdżam na zagraniczne wakacje, to najczęściej korzystam z kantoru online, gdzie wymiana walut jest szybka i bezproblemowa. Transakcje zawierane są tu przez 24h i odbywają się przez bezpieczne, szyfrowane połączenia. W takich miejscach możemy w prosty sposób wymienić dowolną ilość środków finansowych.
Powrót do góry
natasza85

PostWysłany: Sob Mar 28, 2020 6:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy wyjeżdżając na wakacje wykupujecie dodatkowe ubezpieczenie Żagań? Mam dwójkę małych dzieci i mocno rozważam tą opcje. Myślę, że daje to poczucie większego bezpieczeństwa.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.xup.pl Strona Główna -> Offtopic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: