-->
Forum forum.xup.pl Strona Główna
  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy   Rejestracja   Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj 

SMS na reklamy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.xup.pl Strona Główna -> Uwagi do administratorow serwisu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Simon

PostWysłany: Sob Kwi 02, 2011 11:31 am    Temat postu: SMS na reklamy Odpowiedz z cytatem

Skoro jest to dział, w którym mamy zgłaszać propozycje, to i ja chcę jedną dodać.

Chodzi mi ogólnie o to, że na serwerze jest zbyt dużo reklam - w nagłówku, stopce, wyskakujące oraz w panelu. Ogólnie nikt nigdzie nie jest bezpieczny. Dlatego też chcę zaproponować akcję, która miałaby na celu wyłączanie reklam ze strony za pomocą SMS'a Premium. Widziałem takie na kilku hostingach, zwykle są tanio i wyłączają reklamy na trzydzieści dni. Wszyscy korzystają z serwisu http://www.partner.wapacz.pl . Może i by dało się to wprowadzić na xup.pl?
Te reklamy są dobijające, i mimo że to najlepszy hosting jaki widziałem odpycha ilością wyświetlanych obrazków innych stron.

Pozdro,
Simon.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
qspy
Administrator

Pochwał: 7

PostWysłany: Nie Cze 05, 2011 12:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozwazymy, sensowne.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.xup.pl Strona Główna -> Uwagi do administratorow serwisu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: