-->
Forum forum.xup.pl Strona Główna
  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy   Rejestracja   Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj 

Pomysł na prezent

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.xup.pl Strona Główna -> Offtopic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
fr3d

PostWysłany: Nie Lip 09, 2017 2:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja natomiast wole dac pieniadze .. przynajmniej nie mam problemu z nietrafionym prezentem Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zaka

PostWysłany: Czw Lip 27, 2017 3:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Interesujące. Dla mnie i moich dzieci odkryciem okazał się taki program interaktywny http://www.dziecieceinspiracje.pl/2017/06/wakacje-to-tez-swietny-czas-na-nauke.html. Nawet w wakacje to fajny sposób na spędzanie wolnego czasu.
Powrót do góry
matczyna

PostWysłany: Czw Lip 27, 2017 11:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sposobów jest bardzo dużo. Ja znalazłam jeden z najlepszych w tym poradniku http://natanielkowo.blogspot.com/2017/06/radosc-z-nauki.html.
Powrót do góry
mamciazklasa

PostWysłany: Pią Lip 28, 2017 2:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki temu blogowi http://webprojektor.pl/interaktywna-platforma-edukacyjna-dla-dzieci/ poznałam w jaki sposób można urozmaicać dziecku naukę. Sposoby, które warto przetestować Smile
Powrót do góry
basiabr

PostWysłany: Pią Gru 08, 2017 8:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak się nie ma konkretnego pomysłu to zawsze można jakiś świąteczny sweter kupić Smile
dago1990

PostWysłany: Wto Gru 19, 2017 1:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Albo jakiś szal do sukni wieczorowej
rychu445

PostWysłany: Czw Sty 04, 2018 11:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dużo jest takich pomysłów

Tredyt

PostWysłany: Sob Sty 13, 2018 8:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie lubię prezentów praktycznych, więc i sama takich nie kupuję. Jak już naprawdę nie mam pomysłu to kupuję wino Smile
Antek762

PostWysłany: Sro Lut 21, 2018 10:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem super prezentem jest wybranie się do wirtualnego domu w Łodzi. Z takiego prezentu każdy by się ucieszył. Na https://virtualhouse.pl/ możecie zapoznać się z tymi usługami i na pewno Was to zainteresuje.
Powrót do góry
monika8921

PostWysłany: Sro Kwi 11, 2018 3:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój mąż zażyczył sobie perfumy invictus jako prezent urodziny i powiem szczerze, że bardzo chętnie mu je kupię, bo bardzo podoba mi się ten zapach. Według mnie dla wielu osób są one raczej z wyższej półki, ale raz na jakiś czas na taki wydatek można sobie pozwolić. Warto kupić też uniwersalne perfumy, jeśli chodzi o zapach, które będę pasowały i na co dzień i na różne okazje czy też wyjścia.
Powrót do góry
Magelan60

PostWysłany: Pią Kwi 13, 2018 6:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możesz poszukać czegoś fajnego w internetowych sklepach. Sporo zabawek dla młodszych i starszych znajdziesz na stronie https://mampo.pl/. Myślę, że na tę okazję znajdziesz tam idealne zabawki.
Franio222

PostWysłany: Pią Kwi 13, 2018 11:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście uważam, że urodziny babci to bardzo ważna sprawa. Jestem zżyty z babcią, więc chce coś jej kupić oryginalnego. Jaki prezent dla seniorki byście mi polecali?
Powrót do góry
Dawicz

PostWysłany: Pon Kwi 16, 2018 11:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem na każdą okazję sprawdzą się i z pewnością przydadzą solenizantowi markowe perfumy.
Margret

PostWysłany: Sro Kwi 18, 2018 2:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam, że dla kobiety na prezent sprawdzą się takie rzeczy jak markowe perfumy, czy też nowa torebka. Swojej mamie z okazji urodzin, zdecydowałam się ostatnio kupić, właśnie nową torebkę. Przy wyborze kierowałam się głównie konkretnymi markami. Sama jestem przywiązana do eleganckich torebek produkowanych przez Patrizia Pepe. Przyzwyczaiłam się do produktów tej firmy, które wg. mnie są bardzo eleganckie, a także funkcjonalne.
Powrót do góry
balbina88

PostWysłany: Pią Maj 11, 2018 6:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Margret napisał:
Uważam, że dla kobiety na prezent sprawdzą się takie rzeczy jak markowe perfumy, czy też nowa torebka. Swojej mamie z okazji urodzin, zdecydowałam się ostatnio kupić, właśnie nową torebkę. Przy wyborze kierowałam się głównie konkretnymi markami. Sama jestem przywiązana do eleganckich torebek produkowanych przez Patrizia Pepe. Przyzwyczaiłam się do produktów tej firmy, które wg. mnie są bardzo eleganckie, a także funkcjonalne.

Chyba chodziło o prezent dla chłopaka, więc te torebki to tak średnio raczej Smile

A dla faceta dobrym pomysłem może być karnet na siłownię - chyba, że się obrazi, że go za jakiegoś wymoczka mamy Smile Swojemu kupiłam na miesiąc, właściwie to na treningi sztuk walki do Gym-Fight (gymfight.pl) spodobało mu się więc za następne już sam zapłacił Smile Chodzi zadowolony a co ważniejsze, to sylwetka mu się poprawiła, na plaży mi wstydu nie narobi Smile
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.xup.pl Strona Główna -> Offtopic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Skocz do: