-->
Forum forum.xup.pl Strona Główna
  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy   Rejestracja   Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj 

Gdzie na wakacje?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.xup.pl Strona Główna -> Offtopic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
czennen

PostWysłany: Sob Kwi 29, 2017 9:35 pm    Temat postu: Gdzie na wakacje? Odpowiedz z cytatem

Szukasz niebanalnego pomysłu na spędzenie wakacji? Jeśli tak to powinien zainteresować Cię Czarter jachtów Smile Możesz wynająć jacht na Mazurach i spędzić niezapomniane chwile na jednym z jezior. Według mnie to świetna opcja na wakacyjny wyjazd!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
piotr546

PostWysłany: Sob Maj 06, 2017 6:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najlepiej nad morzem według mnie
sunnyday5

PostWysłany: Pią Maj 19, 2017 11:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie morze to cudowne miejsce na wakacje, szczególnie śródziemne Smile Trzeba jednak pamiętać, aby zakupić polisę turystyczną gdziekolwiek za granicę się jedzie. My korzystamy z www.polisaturystyczna.pl/ i nigdy się nie zawiedliśmy. Grunt to poczucie bezpieczeństwa Smile
Powrót do góry
loniksax

PostWysłany: Wto Maj 23, 2017 8:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, też proszę o pomoc w wyborze. Zastanawiamy się nad Władysławowem, ale nie jesteśmy pewni. Szukam czegoś "po środku". Nie chcę szumu jak w Trójmieście, ani też wioski gdzie nic sie nie dzieje. Chcemy jechać z teściami. Byliśmy w Mielnie i jakoś ta miejscowość mnie nie "porwała". Jeśli chcę ktoś dobrze się wybawić to jak najbardziej polecam, ponieważ jest duzo imprezowni, ale nic po za tym. Chciałabym coś bardzo blisko morza, miejscowość z atrakcjami, żeby można było coś pozwiedzać oraz zeby ceny nie były wywindowane nie wiadomo ile. Oczywiście nie chodzi, zebyły było za pół darmo, ale zeby można było wynająć pokoje konfortowe w przystepnej cenie tak do 80 zł.
polikm

PostWysłany: Sob Cze 03, 2017 6:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O jezuuu czarter jachtu. Marzenie z tym, że nie umiemy z mężem pływać żaglówką.
Haqun25

PostWysłany: Wto Cze 06, 2017 10:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Genialnym pomysłem na wakacje są kursy na sternika jachtowego Smile
krytys

PostWysłany: Wto Gru 26, 2017 12:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak nie wiesz dokąd się udać na wakacje, a bardzo lubisz góry to polecam Gruzję: https://jarzabki.pl/wedrowka-cminda-sameba-oraz-lodowiec-gergeti. Świetne tereny, jeszcze lepsze widoki, a do tego super strawa. Gruzja ma w sobie urok i ten kto tam pojedzie naprawdę nie pożałuje Smile
Powrót do góry
Tredyt

PostWysłany: Sob Sty 13, 2018 8:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wybieram zawsze ciepłe kraje - lubię mieć pewność pogody i możliwość spędzania wieczorów nad basenem.

Ostatnio zmieniony przez Tredyt dnia Sro Sty 24, 2018 2:40 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
celinaluka

PostWysłany: Nie Sty 14, 2018 5:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Morawy Południowe
Winnice, słońce, przyroda, zamki, pałace ścieżki rowerowe to krótkie ale treściwe słowa charakteryzujące ten rejon a także historyczna dzielnica tak bliskich nam Czech. Śródziemnomorski (no, prawie) klimat dla niektórych
macissrew

PostWysłany: Pon Lut 19, 2018 9:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym się wybrał nad balaton - na węgry- co roku tam jeżdzę z rodziną i nie mogę się już doczekać lipca Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Erazm25

PostWysłany: Czw Mar 01, 2018 10:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście polecam wyjechać do Indonezji. Moim zdaniem jest to naprawdę piękne miejsce, do którego warto się wybrać. Na https://duabenua.com/pl/ możecie poczytać sobie informacje na ten temat, które na pewno przykują Waszą uwagę.
Powrót do góry
Hadrian754

PostWysłany: Pią Mar 02, 2018 10:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może fajnym pomysłem byłoby nagrywanie takiego wypadu za pomocą drona? Jest wiele firm, które posiada takie usługi. Na https://www.lataniedronem.pl/ jest jedna z nich, z której sam korzystałem i mogę polecić.
Powrót do góry
Olaf84

PostWysłany: Wto Mar 06, 2018 9:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ze swojej strony polecam wejść na http://hemoroidy.info/ i poczytać sobie ciekawe informacje na temat hemoroidów. Uważam, że wiele osób zainteresuje ten artykuł, bo sporo osób walczy właśnie z hemoroidami.
Powrót do góry
RAMBO

PostWysłany: Wto Mar 06, 2018 4:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałem kiedyś okazję być na jachtach na Mazurach i muszę przyznać , że to super sprawa Very Happy cały dzień na wodzie , a wieczorem do przystani ognisko i szanty Very Happy polecam

Ostatnio zmieniony przez RAMBO dnia Sro Mar 28, 2018 1:14 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
renia87

PostWysłany: Sro Mar 07, 2018 12:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tanio, relaksująco i idealnie na wakacje rodzinne to Bieszczady i oferta http://www.solny.com.pl/pakiety/wakacje-w-bieszczadach.html . Super pobyt i wiele atrakcji Smile
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.xup.pl Strona Główna -> Offtopic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: