-->
Forum forum.xup.pl Strona Główna
  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy   Rejestracja   Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj 

Studia MBA

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.xup.pl Strona Główna -> Offtopic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
megann

PostWysłany: Sob Cze 03, 2017 6:12 pm    Temat postu: Studia MBA Odpowiedz z cytatem

Mysleliscie o pojsciu na tego typu studia? Ja kilka lat temu skonczylam finanse i zarzadzanie co bylo dla mnie sporym wyzwaniem. Z perspektywy czasu jestem zadowolona z podjetego wysilku poniewaz nie mialam wiekszych problemow ze znalezieniem pracy. Jak to sie mowi, apetyt rosnie w miare jedzenia dlatego chcialabym jakos wykorzystac swoje doswiadczenie i zbudowac cos wiecej. Mam tutaj na mysli prowadzenie swojej wlasnej firmy .. niestety bez odpowiedniego przygotowania nie ma na to wiekszych szans. Gdzie waszym zdaniem najlpiej sie po nia udac? Przegladajac najlepsze mba w polsce natknelam sie na Studia MBA w Wyższej Szkole Bankowej - http://studiamba.wsb.pl/dlaczego-wsb/lider-rankingow Informacje, ktore przyczytalam na ich stronie bardzo do mnie przemawiaja. Jest na forum ktos kto ukonczyl je? Interesuje mnie w jakim stopniu pomogly one w zyciu biznesowym. Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.xup.pl Strona Główna -> Offtopic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: