-->
Forum forum.xup.pl Strona Główna
  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy   Rejestracja   Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj 

Remont kuchni

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.xup.pl Strona Główna -> Offtopic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
czennen

PostWysłany: Pon Cze 04, 2018 5:52 pm    Temat postu: Remont kuchni Odpowiedz z cytatem

Słuchajcie, właśnie remontuje mieszkanie i jestem na etapie aranżacji kuchni. Powiedzcie mi czy według was jeśli chciałabym zamiast malować ściany położyć na nie fototapety do kuchni to będzie dobre rozwiązanie? Czy taka fototapeta jest jakoś specjalnie przystosowana do warunków panujących w tym pomieszczeniu i ma długa żywotność? Jeśli ktoś z was ma u siebie takie rozwiązanie, będę bardzo wdzięczna za porady!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kryśka

PostWysłany: Pon Cze 25, 2018 10:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fototapety naprawde swietnie sie sprawdzaja. Sami montowalismy w ubieglym roku fototapetet z salonu agaty ale do pokoju syna - robi swietne wrazenie i dodaje takiego 'dynamizmu' calej przestrzeni. Do kuchni moze lepiej pomyslec o czym takim https://www.agatameble.pl/akcesoria-i-dekoracje/dekoracje/dekoracje-scienne/obrazy/obraz-i-love-24x68-cm i smacznie i designersko
Powrót do góry
krytys

PostWysłany: Czw Cze 28, 2018 8:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A pomyśl o mozaice w kuchni. One wyglądają naprawdę ładnie, choć czasem trzeba poświęcić im nieco więcej czasu. Mi i mojej żonie podobają się bardzo aranżacje:https://www.paradyz.com/plytki/mozaiki. Mają tam naprawdę świetne pomysły, więc zachęcam, żeby poczytać sobie ich wpisy na spokojnie. Smile
Powrót do góry
wolfia

PostWysłany: Pon Lip 02, 2018 1:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bez sensu jest najpierw malować a potem tapetować. szkoda pracy i pieniędzy. zdecyduj się jak ostatecznie chcesz mieć ściany wykończone tylko miej na uwadze że w kuchni panuje wilgoć więc tapety mogą nie dać rady. nie wiem czy nie lepiej byłoby po prostu wymalować duluxem easycare kuchnia i łazienka i tak zostawić. to dobra farba hydrofobowa czyli odpycha wodę od ściany i chroni przed wnikaniem w nią wilgoci
Powrót do góry
Kobieca

PostWysłany: Pon Lip 23, 2018 3:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie zwracam dużej uwagi na to, jak jest kuchnia urządzona i wyremontowana. Dla mnie najważniejsze jest to, żeby była ona odpowiednio wyposażona. Obowiązkowo musi być w niej na przykład dzbanek filtrujący do wody - zwłaszcza wtedy, jeśli ma się twardą wodę w mieszkaniu. Wbrew pozorom, wkłady do takiego dzbanka wcale drogie nie są, na przykład na https://strefafiltrow.pl/filtry-do-dzbankow.html można je sobie zamówić za całkiem nieduże pieniądze Wink
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.xup.pl Strona Główna -> Offtopic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: