-->
Forum forum.xup.pl Strona Główna
  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy   Rejestracja   Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj 

Konferencja w Warszawie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.xup.pl Strona Główna -> Offtopic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mozaica

PostWysłany: Pią Cze 22, 2018 10:44 am    Temat postu: Konferencja w Warszawie Odpowiedz z cytatem

Organizuję w przyszłym miesiącu poważną konferencję biznesową. Zależy mi na tym, aby wszyscy goście byli zadowoleni, dlatego szukam sali konferencyjnej, która spełni wymagania każdego gościa. Może mieliście okazję być w takim obiekcie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tolka

PostWysłany: Wto Cze 26, 2018 2:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciężko spełnić wymagania każdego gościa. Trzeba pamiętać o wielu rzeczach, istotnych czynnikach, ale nie możemy dać się zwariować. Jeśli chodzi o wybór idealnej sali konferencyjnej to może Ci to ułatwić taka porównywarka: http://www.warszawa.salekonferencyjne.pl/. Sama kiedyś miałam okazję z niej korzystać, kiedy znajomy poprosił mnie o znalezienie takiej sali w innym województwie. W Warszawie jest o tyle dobrze, że wybór takich sali jest naprawdę duży. Uwierz mi, że będzie Ci bardzo ciężko zdecydować się na konkretne miejsce. Każdy zaprezentowany tam obiekt ma coś w sobie i w sumie ciężko powiedzieć, który będzie najlepszy. Do Ciebie należy decyzja ostateczna i mam nadzieję, że z tym wyborem poradzisz sobie bez problemu.
Powrót do góry
Magelan60

PostWysłany: Pią Cze 29, 2018 6:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli często jeździcie na konferencje to polecam wam artykuł na stronie http://kobietanaczasie.pl/rozwoj/ - mam w pracy - jak to pogodzić z karierą. Czyta się bardzo fajnie.
davidof

PostWysłany: Sro Lip 25, 2018 9:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak jeździcie na takie konferencje to zabieracie ze sobą gadżety reklamowe? my od pewnego czasu tak i muszę przyznać że to dobre rozwiązanie. Na http://www.izisport.pl/ mamy już sprawdzone produkty, z nadrukami, dobrej jakości
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.xup.pl Strona Główna -> Offtopic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: