-->
Forum forum.xup.pl Strona Główna
  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy   Rejestracja   Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj 

Dobry dietetyk Warszawa

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.xup.pl Strona Główna -> Offtopic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
AngiizWB

PostWysłany: Sro Cze 27, 2018 9:20 pm    Temat postu: Dobry dietetyk Warszawa Odpowiedz z cytatem

Kojarzycie jakiegoś dobrego dietetyka na terenie Warszawy? Będę wdzięczna za jakiekolwiek pomoce z waszej strony.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
xeona

PostWysłany: Sro Cze 27, 2018 9:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o dobrego dietetyka z warszawy to z własnego doświadczenia mogę Ci polecić Panią Elżbietę z Dietetyk Vita. Byłam kilka razy u tej Pani także potwierdzam że jest naprawdę bardzo dobrym dietetykiem z powołania, dzięki niej udało mi się zrzucić parę kg przed weselem i do tej pory mam motywację do dalszych ćwiczeń.
Powrót do góry
Salvador

PostWysłany: Wto Lip 17, 2018 8:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie na dłuższą metę korzystanie z dietetyka nie jest zbyt opłacalne. Sam miałem styczność z wieloma takimi osobami i rzadko kiedy trafiałem na kogoś dobrego. Zdecydowanie lepszy jest według mnie catering dietetyczny Warszawa oferowany przez Wygodną Dietę. Korzystając z takiej diety otrzymuje się każdego dnia 5 posiłków dziennie (dowóz jest darmowy), a do tego ma się stały kontakt z dietetykami. Sam kontaktowałem się z nimi, gdy nie wiedziałem na który rodzaj diety się zdecydować. Wink
Powrót do góry
davidof

PostWysłany: Wto Sie 07, 2018 10:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Warszawie bym się nawet nie zastanawiał i od razu szedł do Michała Wrzoska - https://michalwrzosek.pl/dieta/skuteczna-dieta/ to świetny specjalista z ogromną wiedzą i umie sprawić że dieta to nie przykry obowiązek
Powrót do góry
tolka

PostWysłany: Sro Sie 08, 2018 10:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co sądzicie o takim rozwiązaniu jak tabletki na odchudzanie? Czy takie tabletki faktycznie działają czy to jest ściema? W internecie można znaleźć najróżniejsze opinie na ten temat więc wolę zapytać Was. Może akurat ktoś z Was brał takie tabletki?
Powrót do góry
kilowata

PostWysłany: Sro Sie 08, 2018 12:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

davidof napisał:
W Warszawie bym się nawet nie zastanawiał i od razu szedł do Michała Wrzoska - https://michalwrzosek.pl/dieta/skuteczna-dieta/ to świetny specjalista z ogromną wiedzą i umie sprawić że dieta to nie przykry obowiązek

Prawda Very Happy tez wspolpracuje z Michalem i moge same dobre slowa powiedziec. z nim dieta nie jest przykroscia, ale staje sie nowym stylem zycia Smile Bardzo fajny specjalista, widac, ze to jego pasja.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.xup.pl Strona Główna -> Offtopic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: